STIL EDHE ME SPORTIVE/ Njihuni me VIP-et shqiptare që dinë të tërheqin vëmendje, nga Lori tek… (FOTO) – AlpeGossip
STIL EDHE ME SPORTIVE/ Njihuni me VIP-et shqiptare që dinë të tërheqin vëmendje, nga Lori tek… (FOTO)

STIL EDHE ME SPORTIVE/ Njihuni me VIP-et shqiptare që dinë të tërheqin vëmendje, nga Lori tek… (FOTO)

Ato bëjnë jetë luksoze dhe kosiderohen si femrat më inspiruese për sa i përket modës dhe stilit.

Por të vishesh bukur nuk do të thotë gjithmonë të veshësh taka, fustane apo funde të ngjitur mbas trupit.

VIP-et tona dinë edhe të vishen sportive dhe përsëri të duken shumë stil dhe mbi të gjitha super seksi.

Njihuni me disa prej tyre:

Lori Hoxha

Dorina Mema

Era Istrefi

Oriola Marashi

Kida