NUK KURSEN ASGJË/ Ja sa ka kushtuar një xhaketë lëkure syzet e Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
NUK KURSEN ASGJË/ Ja sa ka kushtuar një xhaketë lëkure syzet e Lori Hoxhës (FOTO)

NUK KURSEN ASGJË/ Ja sa ka kushtuar një xhaketë lëkure syzet e Lori Hoxhës (FOTO)

Lori Hoxha është një nga fashionistet me të ndjekura shqiptare.

Linjat trupore të Lorit bihen në sy dhe çdo veshje që vesh i shkon dhe na bën për vete.  “What they wearin” ka postuar shumën e xhaketës së lëkurës dhe syzet që ka veshur Lori tek foto e fundit e postuar prej saj.

Xhaketa e markës “Jasonwu” ka kushruar 1,005 €.   Ndërsa szyet kanë kushtuar 257€  të brandit “Belenciaga”.

Këto çmime nuk janë habi pasi jemi mesuar se  Lori Hoxha nuk kursen asgjë për t’u veshur bukur dhe shtrenjtë./ Alpegossip.al