“NË PËRGJITHËSI JAM…”/ Roza Lati pozon në krevat me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
“NË PËRGJITHËSI JAM…”/ Roza Lati pozon në krevat me të dashurin (FOTO)

“NË PËRGJITHËSI JAM…”/ Roza Lati pozon në krevat me të dashurin (FOTO)

Moderatorja e njohur Roza Lati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndan vazhdimisht me ndjekësit e saj foto dhe video nga përditshmëria, projektet, eventet ku merr pjesë e gjithçka tjetër.

Së fundmi, Roza i ka prezantuar ndjekësit në Instagram me “të dashurin” e saj. Moderatorja ka ndarë disa foto joshëse nga krevati, ku shfaqet e shtrirë pranë një arushi gjigant. “Në përgjithësi jam shumë protektive me të dashurin tim”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Ndërkohë, Roza ka publikuar dhe një foto në Instastory, me mbishkrimin: “Unë dhe i dashuri im!”