NGA DHOMA E GJUMIT TEK PALSTRA/ Noizy hap dyert e shtëpisë super luksoze (VIDEO) – AlpeGossip
NGA DHOMA E GJUMIT TEK PALSTRA/ Noizy hap dyert e shtëpisë super luksoze (VIDEO)

NGA DHOMA E GJUMIT TEK PALSTRA/ Noizy hap dyert e shtëpisë super luksoze (VIDEO)

Noizy është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Ai është treguar gjithmonë shumë i rezervuar rreth jetës private, ndërsa së fundmi ka hapur për herë të parë dyert e shtëpisë së tij.

Reperi është një ndër artistët më të paguar në vendin tonë, i cili jeton mes luksit. Ai ka treguar shtëpinë e tij me detaje, duke filluar nga dhoma e ndenjes dhe deri te dhoma e gjumit.

Në shtëpinë e tij reperi ka një palestër ku ushtrohet çdo ditë, një kënd “Playstation” dhe shumë gjëra të tjera, siç mund t’i shihni në videon më poshtë: