“SHIKO KUSH LUAN”/ Zaimina: Kam bërë seks në natyrë – AlpeGossip
“SHIKO KUSH LUAN”/ Zaimina: Kam bërë seks në natyrë

“SHIKO KUSH LUAN”/ Zaimina: Kam bërë seks në natyrë

Emisioni “Shiko Kush Luan” ka nisur mbrëmjen e sotme.

Gjatë rubrikës ku Florjani i drejtonte pyetje skuadrës kundërshtare, Zimin është ndjerë paska në siklet.

“A keni bërë ndonjëherë seks në natyrë?” pyeti ai ndërkohë që dy meshkujt e skuadrës menjëherë ngritën tabelat të cilat shkruanin: E kam bërë.

Zaimina në fillim e kishte “me dy mendje” të thoshte të vërtetën por më pas e pranoi dhe ajo duke ngritur të njëjtën tabelë si shokët e skuadrës.