“JE NJË SKANDALOZE NJË PORNO”/ Linda Rei nuk ia përton fanses me përgjigjen: Kujt po i rruhet…(FOTO) – AlpeGossip
“JE NJË SKANDALOZE NJË PORNO”/ Linda Rei nuk ia përton fanses me përgjigjen: Kujt po i rruhet…(FOTO)

“JE NJË SKANDALOZE NJË PORNO”/ Linda Rei nuk ia përton fanses me përgjigjen: Kujt po i rruhet…(FOTO)

Linda Rei është një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë,e cila dallohet ër tipin pa komplekse dhe trasparencën në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Linda ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaq komentin en një ndjekëse e cila e kritikon ashpër. Mirëpo Linda nuk ia ka përtuar fare me përgjigjen:

“Edhe kujt po i rruhet mua jo se i kam hequr me lazer. O zemra ime unë po pi champagne dhe ti po dehesh