ARGËTOHEN SË BASHKU/ Rita i fotografon gjoksin Bebe Rexhes dhe e publikon në rrjet - AlpeGossip
ARGËTOHEN SË BASHKU/ Rita i fotografon gjoksin Bebe Rexhes dhe e publikon në rrjet

ARGËTOHEN SË BASHKU/ Rita i fotografon gjoksin Bebe Rexhes dhe e publikon në rrjet

Rita Ora dhe Bebe Rexha mbrëmë janë argëtuar së bashku.
Dyshja në Londër festuan për artistet e suksesshme dhe kreative , përfshirë edhe shumë vajza të tjera

Nga atje Rita ka ndarë disa video, në mënyrë që ndjekësit e saj t’i mbajë sa më afër me të rejat.

Në njërën prej videove shihet përkrah Bebe Rexhës, incizim në të cilin i thotë në anglisht ‘Të dua” . Por përveç kësaj Rita e ka publikuar edhe një foto të Bebes ku i ka fotografuar gjoksin.