NUK I REZISTOI AS BEATRIX RAMOSAJ/ Këngëtarja bënë operacion gjoksin (FOTO) – AlpeGossip
NUK I REZISTOI AS BEATRIX RAMOSAJ/ Këngëtarja bënë operacion gjoksin (FOTO)

NUK I REZISTOI AS BEATRIX RAMOSAJ/ Këngëtarja bënë operacion gjoksin (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo po tregohet aktive në rrjetet sociale.

Ramosaj edhe në pozën e radhës duket në formë të mirë dhe seksi.

Megjithatë po t’i krahasojmë fotografitë e mëposhtme, atëherë mund të vërejme se edhe Ramosaj nuk u ka shpëtuar dot operacione kirurgjike.