NË 4 VJETORIN E LONDON/ Sara Hoxha i përgatit surprizën e veçantë djalit në ditën e tij të lindjes (FOTO) – AlpeGossip
NË 4 VJETORIN E LONDON/ Sara Hoxha i përgatit surprizën e veçantë djalit në ditën e tij të lindjes (FOTO)

NË 4 VJETORIN E LONDON/ Sara Hoxha i përgatit surprizën e veçantë djalit në ditën e tij të lindjes (FOTO)

Sot, vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, London, mbush plot 4 vite nga ardhja në jetë.

Këtë vit, ditëlindja e tij nuk do të festohet aspak në mënyrë të zakontë si çdo vit tjetër, për shkak të pandemisë Covid-19.

Vetë Sara u shpreh vullnetare gjatë ditës së djeshme që me rastin e ditëlindjes së London, të ndihmonte këtë fundvit familje të cilat kanë nevojë, të paktën për dhurata për të vegjëlit e tyre.

Ajo ka ftuar ndjekësit e saj ta kontaktojnë në Instagram mbi personat që mund të njohin të cilët kanë nevojë për një dorë këtë vit.

Sot, familja e tyre e bukur ka përgatitur një festë të vogël me rastin e ditëlindjes së London, ndërsa trashëgimtarja e “Top Channel” na ka treguar pak nga atmosfera në shtëpi.

Torta e ditëlindjes është gati dhe sigurisht është bërë sipas preferencave të London.

“London 4” shkruhet krahas tortës së bukur të ditëlindjes.

Shumë urime për London!