Kejvina DJEG rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike nga pishina (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina DJEG rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike nga pishina (FOTO)

Kejvina DJEG rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike nga pishina (FOTO)

Velina e ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella, është një prej femrave më të komentuara të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në Instagram. Ajo çmend gjithmonë fansat me pozat e nxehta e format bombastike, siç ka bërë edhe disa minuta më parë.

Teksa ndodhet në Itali, Kejvina ka treguar se po e kalon ditën e sotme në një pishinë, ku ka pozuar me bikini.

Velina ka ekspozuar të pasmet e saj dhe ndjekësit kanë reaguar menjëherë në komente, duke e komplimentuar për pozën e nxehtë dhe format perfekte.