ÇMENDET Linda Rei! Heq pantallonat dhe vendos flamurin në vendin intim (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDET Linda Rei! Heq pantallonat dhe vendos flamurin në vendin intim (FOTO)

ÇMENDET Linda Rei! Heq pantallonat dhe vendos flamurin në vendin intim (FOTO)

Linda Rei mori menjëherë famë kohë më parë pas daljes në emisionet ‘Top Show’ dhe ‘Zonë e Lirë’, ku pati guximin të thyejë tabu e të tregonte se kishte ndërruar gjininë pasi ndihej më tepër femër sesa mashkull.

Ajo së fundmi rrëmbeu vëmendjen e mediave pas fotove dhe videove që postoi ku shfaqej modeli i njohur Berat Berhamaj i shtrirë në shtratin e saj. Mjaftoi kjo dhe u aludua që Linda dhe Berhami janë në një lidhje.

Mirëpo make-up artistja e njohur nuk di të ndalet dhe në profilin e saj publikon vazhdimisht foto provokuese, ku tregon trupin e saj. Pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto seksi, teksa shihet e ulur në ballkon.Linda shfaq këmbët dhe dallohet që është pa pantallona, ndërsa në vendin intim ka vendosur një gotë me flamurin shqiptar.