Ish miku i ngushtë i Noizyt publikon klipin e ri,njihuni me jetën luksoze që bën (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Ish miku i ngushtë i Noizyt publikon klipin e ri,njihuni me jetën luksoze që bën (FOTO/VIDEO)

Ish miku i ngushtë i Noizyt publikon klipin e ri,njihuni me jetën luksoze që bën (FOTO/VIDEO)

Ai dikur kishte goxha miqësi me Noizyn, madje edhe këndonin bashkë.

Gjithashtu Emra Hajrizaj i njohur si Escobar ka patur një lidhje edhe më modelen shqiptare Kristin Prengaj.

Klipi i tij është krahasuar me ato të artistëve ndërkombëtar si dhe është vënë re pjesëmarrja e njërës prej modeleve që numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale. Nga këtu vihet re edhe jeta luksoze që bën dhe këtë e shfaq më së miri në postimet e Instagram.

Gjithashtu Escobar do të vijë shumë shpejt edhe me projekte shqiptare duke synuar sukses edhe në tregun muzikor këtu.