Adelina Tahiri i vë këtë epitet vetes për ditëlindje, shikoni dhuratën e parë që i bëri bashkëshorti (FOTO) - AlpeGossip
Adelina Tahiri i vë këtë epitet vetes për ditëlindje, shikoni dhuratën e parë që i bëri bashkëshorti (FOTO)

Adelina Tahiri i vë këtë epitet vetes për ditëlindje, shikoni dhuratën e parë që i bëri bashkëshorti (FOTO)

Me siguri këtë ditëlindje Adelina Tahiri ndihet më e llastuar se kurrë. Këngëtarja sot feston 26 vjetorin e lindjes dhe në instagram ka postuar një foto ku e quan veten ‘mbretëreshë’.

“Në këtë ditë ka lindur një mbretëreshë. Gëzuar ditëlindjen për mua”., është shprehja që u pasua me urime të shumta.

Me kuriozitet priteshin edhe dhuratat e radhës nga bashkëshorti i cili e ka nisur me një parfum Ylang in Gold i cili me siguri do të pasohet me të tjera.