“I LOVE TROPOJA”/ Dalin pamjet e para të premierës të filmit të Ermal Mamaqit (FOTOT) – AlpeGossip
“I LOVE TROPOJA”/ Dalin pamjet e para të premierës të filmit të Ermal Mamaqit (FOTOT)

“I LOVE TROPOJA”/ Dalin pamjet e para të premierës të filmit të Ermal Mamaqit (FOTOT)

Premiera “I Love Tropoja” është duke u prezantuar në “Pallatin e Kongreseve”. Ermal Mamaqi ka publikuar disa nga fotot që tregojnë se ambjenti është gati dhe se njerëzit janë duke u mbledhur për të parë filmin e shumëpritur.

Teksa shohim që VIP-at janë aty e po bëjnë fotot, e të tjerë që hyjnë dhe salla duket e mbushur që tani.

Po presim foto të tjera nga publikimi i premierës, ku do të shohim dhe më tepër detaje. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Po ndodh!!! @ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on