“Të dua”, producenti i njohur nuk përmbahet, i shpreh Era Istrefit dashurinë në publik (Foto) – AlpeGossip
“Të dua”, producenti i njohur nuk përmbahet, i shpreh Era Istrefit dashurinë në publik (Foto)

“Të dua”, producenti i njohur nuk përmbahet, i shpreh Era Istrefit dashurinë në publik (Foto)

Prej disa kohësh po përflitet se mes producentit të njohur Diplo dhe këngëtares shqiptare Era Istrefit ka një histori dashurie. Mirëpo asnjëri prej tyre nuk e kishte pranuar publikisht deri në momentin kur zbuluam komentet. Era ka publikuar një foto pranë një posteri të reperit 2Pac. Mirëpo vëmendjen e  të gjithëve e kanë marrë komentet që Era dhe Diplo kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin në foto.