Wow! Nora Istrefi veshi gjënë më transparente që ka veshur ndonjëherë dhe na la pa fjalë – AlpeGossip
Wow! Nora Istrefi veshi gjënë më transparente që ka veshur ndonjëherë dhe na la pa fjalë

Wow! Nora Istrefi veshi gjënë më transparente që ka veshur ndonjëherë dhe na la pa fjalë

Nora Istrefi nuk i ndahet veshjeve transparente.

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e hitit “Dy shokë” performoi në një nga diskotekat kryesore të Prishtinës, ku u shfaq me një veshje tejet provokuese.

Istrefi kishte zgjedhur një jumpsuit në ngjyrë të zezë, me prerje transparente përgjatë trupit.

Mirëpo, fansat e këngëtares shqiptare nuk e kanë mirëpritur edhe aq mirë ekstravagancën e saj. Sipas tyre, Nora ngjan më bukur, kur shfaqet natyrale dhe jo e ekzagjeruar.

Më poshtë, ju listojmë disa nga zgjedhjet e veshjeve transparente të këngëtares Nora Istrefi.