NUK DO TA BESONI! Ja çmimi marramendës i çantës së Arbana Osmanit (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI! Ja çmimi marramendës i çantës së Arbana Osmanit (FOTO)

NUK DO TA BESONI! Ja çmimi marramendës i çantës së Arbana Osmanit (FOTO)

Moderatorja e dashur shqiptare, në një foto të postuar në Instagramin e saj u shfaq teksa mbante hopa djalin e saj dhe ai e puthte.

Përveç këtij momenti të bukur, vëmendjen në foto, na e ka marrë dhe çanta që Arbana mban të vënë. Aksesori që ajo ka zgjedhur i përket brand-it të famshëm dhe luksoz botëror ”Prada”. Për të qenë më të sakë, është modeli Crossbody Cahier Medium Flap Gold Leather Pink – Black Fur Shoulder Bag.

Me anë të një kërkimi në Internet mund të gjenim se çanta fantastike nuk shitet për më pak se 1349$. Madje në disa raste të mira është shitur për 2200$ ose 3000$.

Duhet të themi se Arbanës as nuk i shkonka në mendje të kursejë kur bëhet fjala për çanta…/AlpeGossip.al