SA SHUMË QENKA RRITUR/ Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Albanit për festa – AlpeGossip
SA SHUMË QENKA RRITUR/ Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Albanit për festa

SA SHUMË QENKA RRITUR/ Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Albanit për festa

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djalin Kroi Art dhe vajzën e Albanit, Joel. Të tre shfaqen shumë të lumtur duke hapur dhuratat, të veshur ngrohtë e në një sfond me dëborë.

Në dy fotot e tjera Joel shfaqet duke luajtur me vëllain dhe duket se shkojnë shumë mirë bashkë. Vihet re se Kroi Art është rritur shumë dhe nga tiparet ka marrë si nga Albani, edhe nga Bieta.

“Fëmijet u gezohen dhuratave, ne atyre, dhurateve te verteta te kesaj jete”, është mesazhi që ka shkruar Bieta.