SËBASHKU NË SHTRAT/ Bora dhe Donaldi video në momente private - AlpeGossip
SËBASHKU NË SHTRAT/ Bora dhe Donaldi video në momente private

SËBASHKU NË SHTRAT/ Bora dhe Donaldi video në momente private

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë një nga çiftet më të komentuara të këtij viti dhe me veprimet apo deklaratat e kanë konfirmuar në një farë mënyre lidhjen e tyre. Mbrëmjen e sotme Bora ka postuar një video ku bashkë me Donaldin shfaqen në shtrat. Ky i fundit e përkëdhel, por Bora i thotë: “Po rri o shpirt”.

Më pas Donaldi kthen kamerën dhe para tyre shfaqen Romeo së bashku me kameramanët dhe stafi i emisionit “Treshat”, pasi çifti janë duke luajtur një skeç. “Treshat” u rikthye sot në ekranin e Tring dhe Vizion plus, pas suksesit që pati gjatë sezonit të verës.