SI DY BINJAKE/ Fahriye Evcen prezanton mbesën dhe ajo qenka kopja e saj (FOTOT) – AlpeGossip
SI DY BINJAKE/ Fahriye Evcen prezanton mbesën dhe ajo qenka kopja e saj (FOTOT)

SI DY BINJAKE/ Fahriye Evcen prezanton mbesën dhe ajo qenka kopja e saj (FOTOT)

Aktorja turke Fahriye Evcen ndonëse prej më shumë se një viti është shkëputur nga televizioni duke iu përkushtuar të birit dhe martesës me Burak Ozcivit, vazhdon të jetë shumë e komentuar në media. Falë rrjeteve sociale aktorja na tregon për jetën e saj dhe të rejat e fundit. Së fundmi Fahriye ka prezantuar mbesën me ndjekësit e saj. Aktorja ka pozuar me mbesën e saj, Ruya dhe i ka lënë fansat të habitur nga ngjashmëria e tyre e madhe. Shumë komentues ia kanë vënë në dukje aktores se mbesa duket si sozia e saj. Ruya ka tipare shumë të bukura ashtu si Fahriye mirëpo nuk e dimë nëse edhe ajo aspiron botën e artit.