“JAM ME FAT”/ Blero surprizon Afronën në ditën e saj të lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“JAM ME FAT”/ Blero surprizon Afronën në ditën e saj të lindjes (FOTO)

“JAM ME FAT”/ Blero surprizon Afronën në ditën e saj të lindjes (FOTO)

Bukuroshja Afrona Dika feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur, mirëpo për t’u veçuar është urimi i Bleros, i cili na i bëri sytë zemra!

Këngëtari ka postuar në rrjete sociale një foto të partneres dhe e etiketon veten si njeriun më me fat. Ai shkruan se Afrona është njeriu më i mirë që ka njohur, e mbushur me edukatë dhe dashuri familjare.

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu. Urime ditëlindja frymëmarrja ime”, ka shkruar Blero.