E dinim të vogël, por reperi shqiptar paska grua dhe fëmijë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
E dinim të vogël, por reperi shqiptar paska grua dhe fëmijë (FOTO+VIDEO)

E dinim të vogël, por reperi shqiptar paska grua dhe fëmijë (FOTO+VIDEO)

Ai është bërë i famshëm në showbiz-in shqiptar falë bashkëpunimit të fundit me reperin Getinjo me titull “Flex” dhe këngës së tij me titull “Hala”.

Por ndonëse në foto e video duket fare i vogël në moshë, reperi me nofkën Fuego, Ensar Elshani, i ka habitur të gjithë së fundmi pasi është zbuluar se ai ka grua dhe një fëmijë.

Në rrjet së fundmi kanë qarkulluar disa foto ku Fuego shihet duke pozuar përkrah partneres së tij dhe djalit të tyre, që duket të jetë më pak se 1 vjeç.