Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza/ Ja çfarë ndodhi mes çifti (FOTO)t – AlpeGossip
Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza/ Ja çfarë ndodhi mes çifti (FOTO)t

Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza/ Ja çfarë ndodhi mes çifti (FOTO)t

Prej disa kohësh Mimoza dhe Seldi janë kthyer në kryefjalën e mediave. Dyshja thuhet se janë ndarë, pasi kohët e fundit nuk janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit dhe përveç kësaj ata kanë fshirë të gjitha fotot që kishin së bashku, mirëpo njëri-tjetrin e ndjekin ende në Instagram. Deri më sot nuk kishte asgjë të konfirmuar, por është Seldi ai që ka folur për herë të parë publikisht. Pas performancës së tij në “Dance With Me”, Alketa Vejsiu e ka pyetur lidhur me lajmet e fundit që kanë qarkulluar dhe Seldi nuk hezitoi të përgjigjej:

“Jam ndarë me Mimozën, por mbajmë një raport të mirë. Kam respekt të veçantë si për të ashtu edhe për familjen e saj. Kështu ndodhi dhe ne nuk mund të ishim bashkë”, iu përgjigj Seldi pyetjes së Alketës.