“Familja ime u bashkua”/ Rezarta Shkurta publikon videon pas daljes nga burgu të Ermal Hoxhës – AlpeGossip
“Familja ime u bashkua”/ Rezarta Shkurta publikon videon pas daljes nga burgu të Ermal Hoxhës

“Familja ime u bashkua”/ Rezarta Shkurta publikon videon pas daljes nga burgu të Ermal Hoxhës

Pas lajmit per lirimin nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta ka bere publike nje video ne Instgaram ku shihet dhe vajza e tyre e vogel Hera.

“ Familja ime e vockel u bashku! Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju , keto vite te veshtira… Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja”: shkruan këngëtarja në postimin e saj