“JE I POSHTËR”/ Egla nuk përmbahet ndaj Arbër Hajdarit: Duhet të zëvendësohesh – AlpeGossip
“JE I POSHTËR”/ Egla nuk përmbahet ndaj Arbër Hajdarit: Duhet të zëvendësohesh

“JE I POSHTËR”/ Egla nuk përmbahet ndaj Arbër Hajdarit: Duhet të zëvendësohesh

Me diskutime të mos u shoqërua darka e mbrëmjes së kaluar në ‘Big Brother VIP Albania’, ku pjesë e saj ishte moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari.

Një moment pikaant ndodhi mes banores Egla Ceno dhe Arbrit. Ishte Egla ajo e cila i tha troç Arbrit se kjo vit është treguar shumë i poshtër me opinionet e tij si dhe i tha se duhet të zëvendësohet në rolin që ka.

Egla Unë e kam thënë: kam ndjekur nëpër Biget, sidomos vjet. Shpesh herë e kam gjetur mendimin tim të reflektuar në gojën tate.

Arbri: Vetëm këtë vit nuk e ke gjetur.

Egla: Kjo vit je shumë i poshtër, e ke mësuar zanatin, duhet të zëvendësohesh, duhet të vetëzëvendësohesh.

Arbri: Do t’i mbaj shënim.

Egla: E di që do e zbatosh mua.

Arbri: Jo qe ben e zbatoj por..

Egla: Po e di, e di që bën e vesh ujin në zjarr.