PAS FOTOVE SEKSI ME BIKINI/ Këngëtarja e njohur shqiptare mbulohet me shami – AlpeGossip
PAS FOTOVE SEKSI ME BIKINI/ Këngëtarja e njohur shqiptare mbulohet me shami

PAS FOTOVE SEKSI ME BIKINI/ Këngëtarja e njohur shqiptare mbulohet me shami

Këngëtarja shqiptare ka marrë një vendim mjaft të rëndësishëm për veshjen e saj. Teksa ka vizituar Dubain, Big Mama shihet se është mbuluar me shami.
Big Mama kohët e fundit është përfolur shumë për linjat e saj perfekte. Pas operacionit që kreu, këngëtarja shqiptare nuk hezitoi dhe publikoi disa foto me bikini ku dukej mjaft seksi. Mirëpo mesa duket ylli i hitit “Ku mbeti dashuria”, është ‘penduar’ për këto foto dhe ka marrë një vendim krejtësisht tjetër.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet e mbuluar me shami. Mbase e gjitha kjo është bërë në kuadër të përshtatjes së kodit të veshjes së vendasve teksa ka vizituar Dubain.