NUK PËRMBAHET TREJSI SEJDINI/ I vë flakën rrjetit me poza topless dhe provokuese – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET TREJSI SEJDINI/ I vë flakën rrjetit me poza topless dhe provokuese

NUK PËRMBAHET TREJSI SEJDINI/ I vë flakën rrjetit me poza topless dhe provokuese

Modelja Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.

Ajo numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrjetet sociale. Trejsi Sejdini ka zgjedhur se fundmi që t’i argëtojë fansat e saj me një foto, e zhveshur.

Modelja bukuroshe ka provokuar fansat, teksa nuk heziton të tregojë gjoksin e saj.

Kujtojmë se Trejsi është parë në një fotosesion edhe me Rina Balajn, ku duket se ka qenë në një videoklip të saj.