“IK MOJ NA KALLE BARKUN”/ Fansat masakrojnë me kritika Aulona Mustën. Ja detajet që nuk i pëlqyen – AlpeGossip
“IK MOJ NA KALLE BARKUN”/ Fansat masakrojnë me kritika Aulona Mustën. Ja detajet që nuk i pëlqyen

“IK MOJ NA KALLE BARKUN”/ Fansat masakrojnë me kritika Aulona Mustën. Ja detajet që nuk i pëlqyen

Aulona Musta është ndër moderatoret më të përfolura të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe  nuk ngurron të ndajë foto me fansat nga e përditshmja e saj.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto ku shihet super seksi por duket se fansat kanë rënë në një mendja dhe zgjodhën ta kritikonin për veshjen dhe muskujt.

“Po ik moj se na kalle barkun jeni vipa dhe kushe di ç’ju duket vetja”: ishte komenti i një ndjekëse dhe kjo nuk është hera e parë që Aulona përrballet me të tilla fjalë. Kurse disa të tjerë zgjdohën ta kritikonin për veshjen e cila nuk ju ka përkqyer aspak prandaj Aulona kujdes herës tjetër.

AlpeNews.al