“AJO U FSHEH PRAPA NJË…”/ Mozzik flet për herë të parë pas lajmit të bujshëm (FOTO) – AlpeGossip
“AJO U FSHEH PRAPA NJË…”/ Mozzik flet për herë të parë pas lajmit të bujshëm (FOTO)

“AJO U FSHEH PRAPA NJË…”/ Mozzik flet për herë të parë pas lajmit të bujshëm (FOTO)

Loredana dhe Mozzik janë nisur sot për në Kosovë dhe pak para nisjes u fotografuan në aeroportin e Baselit. Gazeta zvicerane “20 minuten”  ka publikuar foto ku çifti shfaqen duke nxjerrë valixhet.

Një lexues i ka thënë gazetës zvicerane se Loredana ishte fshehur me një kapuç të zi. Ndërsa Mozzik ka folur për herë të parë pas lajmit, me një fans të tij.

“Ajo u fsheh prapa një palë syze dielli dhe kuq buzësh të kuq. Nuk mund të shihej fytyra e saj”, ka thënë lexuesi i gazetës dhe fansi i Mozzikut.

“Mozzik ma dha dorën. U ndalëm dhe pimë një cigare pastaj më tha se po shkonte në Kosovë për ‘biznes’. Loredana, që po ashtu ma dha dorën, ishte mjaftkaotike”, ka thënë ai.

Burimi: Gazeta Express