NDAHET NGA INDIANJA BUKUROSHE/ Ardian Bujupi reagon i mërzitur: Mundohemi t’i fshehim ndjenjat, por… (FOTO) – AlpeGossip
NDAHET NGA INDIANJA BUKUROSHE/ Ardian Bujupi reagon i mërzitur: Mundohemi t’i fshehim ndjenjat, por… (FOTO)

NDAHET NGA INDIANJA BUKUROSHE/ Ardian Bujupi reagon i mërzitur: Mundohemi t’i fshehim ndjenjat, por… (FOTO)

Pak ditë më parë, i ftuar në “Shiko kush luan”, këngëtari Ardian Bujupi pranoi se ka qenë në një lidhje dashurie me indianen Sabrine Khan, mirëpo tashmë janë ndarë. Ai iu referua bukuroshes si “Zhulieta” e këngës së tij.

Së fundmi, Ardiani ka shpërndarë një postim në Instastory, i cili të lë të kuptosh se po e vuan shumë ndarjen nga partnerja. Në postim shkruhet se ndonëse mundohemi t’i fshehim ndjenjat, sytë janë tradhtarë dhe nxjerrin të vërtetën në pah.

“Ne mundohemi t’i fshehim ndjenjat, por harrojmë se sytë tanë flasim”, shkruhet në postimin e shpërndarë në Instastory.