Zbulohet shifra e pazakontë e fustanit të parë të Marinës në “C’est La Vie” – AlpeGossip
Zbulohet shifra e pazakontë e fustanit të parë të Marinës në “C’est La Vie”

Zbulohet shifra e pazakontë e fustanit të parë të Marinës në “C’est La Vie”

Në nisje të çdo spektakli të gjithë i kanë sytë sesi do të jenë veshur moderatorët, por padyshim në të shumtën e rasteve më shumë interes ka për moderatoret.
Edhe kur bukuroshja Marina Vjollca u njgit për herë të parë në skenën e “C’est La Vie” në Klan të gjithë i kishin sytë tek veshja e saj.

E në fakt fustani i Vjollcës ishte i firmës “Roberto Cavalli” i llojit “Wild Ninja Print Dress” dhe shuma e këtij fustani arrin në shifrën 1.111 euro.

Me këtë veshje Marina dukej mjaft në formë dhe e lirshme se asnjëherë në skenë.