Oriola u surprizua nga Noizy por na habiti me urimin për veten: ‘Edhe 100 o p*** some’ (FOTO) – AlpeGossip
Oriola u surprizua nga Noizy por na habiti me urimin për veten: ‘Edhe 100 o p*** some’ (FOTO)

Oriola u surprizua nga Noizy por na habiti me urimin për veten: ‘Edhe 100 o p*** some’ (FOTO)

Oriola Marashi ka qenë në fokusin e medias rozë për shumë kohë dhe së fundmi sapo ka festuar ditëlindjen e saj. Urimet ishin të shumta, madje Noizy bashkë me grupin i bënë një surprizë të vërtetë modeles. Ajo u shfaq tepër e habitur në videon e postuar por na surprizoi me urimin për veten.

“Edhe 100 pussy some”, shkruhej në postimin e bërë në Insta Story nga vetë Oriola. Kjo ka mjaftuar që fotoja më poshtë të bëhej HIT në internet.