“UNË JAM SHEFJA K*RVË”/ Enca hap kamerën sapo del nga dushi dhe nis të këndojë “topless” (VIDEO) – AlpeGossip
“UNË JAM SHEFJA K*RVË”/ Enca hap kamerën sapo del nga dushi dhe nis të këndojë “topless” (VIDEO)

“UNË JAM SHEFJA K*RVË”/ Enca hap kamerën sapo del nga dushi dhe nis të këndojë “topless” (VIDEO)

E marta ka nisur “flakë fare” për këngëtaren Enca Haxhia, e cila ka menduar t’i përshëndesë ndjekësit me një video shumë pikante.

Ajo ka dalë nga dushi, ka marrë telefonin dhe ka filmuar veten ashtu “topless” duke kënduar një prej hiteve të reperes Cardi B.

E vetmja gjë që mban veshur Enca është varësja me shkronjat e emrit të saj.

Ahh të mos harrojmë edhe veshët dhe gjuhën e qenushit që e bëjnë edhe më interesante videon.

“Unë jam shefja ku*vë. Për kë do të më braktisësh?”, shkruan këngëtarja në video fjalë të cilat janë vargjet e këngës.