“NUK DUA TË KTHEHEM, JAM ME NJERËZIT…”/ Eduard Grisha e pranon publikisht dashurinë për Arbanën – AlpeGossip
“NUK DUA TË KTHEHEM, JAM ME NJERËZIT…”/ Eduard Grisha e pranon publikisht dashurinë për Arbanën

“NUK DUA TË KTHEHEM, JAM ME NJERËZIT…”/ Eduard Grisha e pranon publikisht dashurinë për Arbanën

Regjisori Eduard Grisha përmes disa fotove të postuara në rrjete sociale  ka njoftuar se ndodhet në Malësin e Madhe ku po punon për xhirimin e filmit më të fundit me titullin “Gjyshja” bashkë me stafin e tij.

Sipas fotove që Eduardi poston duket se ai ka zgjedhur aktore kryesore të filmit të tij Ema Andrean, e ndërsa shoqërohet dhe nga Arbana Osmani.

Në një foto të postuar në rrjete sociale nga Eduardi ka komentuar dhe mikja e tij Xhemi Shehu e cila e pyet se kur do të kthehet ne Tirane.

Ndërsa nuk ka nguruar ti kthej një super përgjigje Eduardi duke i kujtuar Xhemit se është fiks në vendin e duhur dhe me njerzit që do më shumë.

Regjisori Eduard Grishaj dhe Moderatorja Arbana Osmani akoma nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre dhe pse ka një interesim shumë të madhë nga fansat e dyshes.