“ÇMENDET” PARA PASQYRËS/ Rike Roçi fut dorën në rroba dhe prek.. (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMENDET” PARA PASQYRËS/ Rike Roçi fut dorën në rroba dhe prek.. (FOTO)

“ÇMENDET” PARA PASQYRËS/ Rike Roçi fut dorën në rroba dhe prek.. (FOTO)

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Edhe  pse ka kohë që ajo është larguar nga Shqipëria vazhdon të jetë e përfolur në showbizin shqiptar.

Roçi shpesh herë publikon foto provokative që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Edhe në foton e publikuar së fundmi ajo ka provokuar të gjithë ndjekësit e saj me foton ku shfaqet e veshur me pantallona të shkurta  dhe një bluzë të shkurtër.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte mënyra e pozimit të saj ku shihet duke kapur pjesën intime.