ME PUSHIME NË MALDIVE/ Arbana poston FOTON e veçantë: Parajsa… – AlpeGossip
ME PUSHIME NË MALDIVE/ Arbana poston FOTON e veçantë: Parajsa…

ME PUSHIME NË MALDIVE/ Arbana poston FOTON e veçantë: Parajsa…

Pas udhëtimit ne stafin e Big Brother Vip, Arbana ka vendosur të pushojë me të vegjëlit e saj dhe Edin pranë detit duke shijuar rrezet e diellit.

“Parajsa ime”, ka shkruar moderatorja krah pamjes që duket fiks si parajsë, ku duket Joni dhe Diell.

Arbana nuk e ka zbuluar vendin, ndonëse destinacioni në të cilin mund të shijosh diellin është Maldive.

Momentalisht moderatorja është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të tretë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar ende

FOTO