E LIDHUR ME FUTBOLLISTIN SHQIPTAR? Megi Pojani rrëfehet si asnjëherë më parë për jetën e saj private: Për momentin jam në një… – AlpeGossip
E LIDHUR ME FUTBOLLISTIN SHQIPTAR? Megi Pojani rrëfehet si asnjëherë më parë për jetën e saj private: Për momentin jam në një…

E LIDHUR ME FUTBOLLISTIN SHQIPTAR? Megi Pojani rrëfehet si asnjëherë më parë për jetën e saj private: Për momentin jam në një…

Jeta private e Megi Pojanit është prej kohësh në qendër të vëmendjes. Ajo po përflitet për lidhjen me futbollistin Endri Çekiçin.

Si Megi ashtu edhe futbollisti kanë heshtur në lidhje me këto zëra, por kanë qenë pamje të ndryshme dhe detaje të njëpasnjëshme që kanë vërtetur lidhjen e tyre.

E ftuar së fundmi në Wake Up Megi është pyetur për jetën në çift ku ka bërë rolin e “të paditurës” që di ta luaj mjaft mirë. Ajo u shpreh se nuk di asgjë për thashethemet e fundit.

“Për momentin jam shumë e angazhuar me partnerin tim kryesor (balerini i DWST)”, shprehet Megi.

“Je single dhe e disponueshme?”- e pyeti moderatori.

“Gjithmonë. Jam shumë hermetike. Nuk ka asgjë për të ndarë. Unë për momentin jam shumë e angazhuar me punën time…”- u përgjigj ajo.