“DIÇKA SHUMË E…”/ Olsi dhe Egli sapo na dhanë një lajm të madh (FOTO) – AlpeGossip
“DIÇKA SHUMË E…”/ Olsi dhe Egli sapo na dhanë një lajm të madh (FOTO)

“DIÇKA SHUMË E…”/ Olsi dhe Egli sapo na dhanë një lajm të madh (FOTO)

Vitin e kaluar u zbulua lidhja e dashurisë mes Olsi Bylykut dhe partneres së tij, Eglit. Tashmë dyshja janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe gjithnjë në vëmendje të mediave.

Së fundmi, Olsi ka publikuar në foto nga një studio muzikore, duke premtuar diçka të madhe për fansat. “Diçka shumë e madhe po vjen…më besoni”, ka shkruar ai krahas fotos.

Pak ditë më parë, një foto të tillë e publikoi dhe partnerja e tij, Egli. Në rrjet po qarkullojnë fjalë se dyshja do të vijnë me një duet, por ende nuk është e sigurt. Egli ka studiuar për kanto dhe prej kohësh është folur se do t’i bashkohet tregut muzikor.