SI RRALLËHERË/ Zaimina Vasjari poston foto me bashkëshortin e saj – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Zaimina Vasjari poston foto me bashkëshortin e saj

SI RRALLËHERË/ Zaimina Vasjari poston foto me bashkëshortin e saj

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të këtij viti. Lajmin e bukur e ka bërë me dije bashkëshorti i këngëtares, Klodian Asllani me anë të një postimi në Instastory në rrjetin e tij social Instagram. Përkrah një fotografie ku shihen tullumbace blu dhe një arushë, shkruhej “Mirë se erdhe Kamar”, duke zbuluar në këtë mënyrë edhe emrin me të cilin ata kanë pagëzuar të birin. Bukuroshja është gjithashtu nënë e një vajze më të madhe të quajtur Khloe dhe padyshim fëmijët janë lumturia më e madhe e saj ashtu si të cdo prindi.

Së fundmi Zaimina na ka treguar me anë të postimeve të ditëve të fundit se ndodhet me pushime jashtë vendit. Këngëtarja shpesh poston foto nga përditshmëria e saj dhe fëmijët, ama postimet me bashkëshortin e saj mund të themi se janë shumë të rradha, por mesa duket ditën e sotme bukuroshja nuk ka nguruar të publikojë një foto me të, ku dhe ka shkruar:

Gjithmonë ndjekësit e saj kanë qenë shumë dyshyes për marrëdhënies e Zaiminës me vajzat e bashkëshortit të saj edhe pse këngëtarja shpesh poston foto të tyre dhe fëmijëve të saj, duke treguar se kanë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën. Ditën e djeshme njëra prej vajzave  feston ditëlindjen dhe Zaimina ka vendosur që ta uroj publikisht, duke postuar një foto të saj në Instastory.