“PREJ 10 VITESH JAM NË NJË LIDHJE”/ Rozana Radi flet si kurrë më parë për jetën private – AlpeGossip
“PREJ 10 VITESH JAM NË NJË LIDHJE”/ Rozana Radi flet si kurrë më parë për jetën private

“PREJ 10 VITESH JAM NË NJË LIDHJE”/ Rozana Radi flet si kurrë më parë për jetën private

Rozana Radi është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës së saj private, por  ajo ka e ka thyer heshtjen.

'Jam prej 10 vitesh në një lidhje dashurie', Rozana Radi

Këngëtarja/moderatorja ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku pranoi se ka 10 vite në një lidhje dashurie. Rozana tha se partneri i saj nuk ka dëshirë të bëhet publik.

'Jam prej 10 vitesh në një lidhje dashurie', Rozana Radi

“Unë jam mirë, në një marrëdhënie disavjeçare, kam dhjetë vite me të njëjtin shkëlqim. Me thënë të drejtën personi të cilin kam zgjedhur të kem në krah, nuk merret fare me fushën e spektakleve dhe nuk preferon të bëhet publik e ta shohin”, tregoi ajo.