PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Trejsi Sejdini i rikthehet sërish… gjimnazit (FOTO) – AlpeGossip
PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Trejsi Sejdini i rikthehet sërish… gjimnazit (FOTO)

PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Trejsi Sejdini i rikthehet sërish… gjimnazit (FOTO)

Trejsi Sejdini konsiderohet si një nga vajzat seksi shqiptare dhe që përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe.

Në këtë kompeticion, ajo fitoi mjaft famë dhe fansat e shumtë ndërkombëtarë janë çmendur pas saj.

Pas kompeticionit, Trejsi realizoi udhëtimin luksoz me të dasurin e saj dhe tani i është rikthyer shkollës.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video në të cilën tregon se i është rikthyer mësimit në gjimnaz.

Ashtu siç deklaronte edhe gjatë kompeticionit, mesa duket Trejsi ka vendosur ti përkushtohet shkollës, edhe pse duhet të ishte në universitet.