UJË E SAPUN/ Kështu duket pa “make up” Arilena (FOTO) – AlpeGossip
UJË E SAPUN/ Kështu duket pa “make up” Arilena   (FOTO)

UJË E SAPUN/ Kështu duket pa “make up” Arilena (FOTO)

Vazhdon ta mbajë primatin si një nga këngëtaret më të bukura.

Arilena Ara ka hedhur një fotografi në Instagram, përmes së cilës ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo në pah ka vënë fytyrën e saj, pa pikë grimi.

E freskët, natyrale dhe me bukuri përrallore! Kjo është Arilena!