Shtrihet në mes të rrugës dhe bllokon lëvizjen e mjeteve, gruaja: Më shtypni! (VIDEO) - AlpeGossip
Shtrihet në mes të rrugës dhe bllokon lëvizjen e mjeteve, gruaja: Më shtypni! (VIDEO)

Shtrihet në mes të rrugës dhe bllokon lëvizjen e mjeteve, gruaja: Më shtypni! (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është shënuar ditën e sotme në kryeqytet.
Një grua është shtrirë në mes të rrugës, në zonën e quajtur “Selvia”, ku ka kërkuar që makinat ta shtypin.

Raportuesit thonë për JOQ.al se “ajo që e ka shtyrë atë të marrë këtë veprim janë hallet e tepërta”.

Një dëshmitar shkruan:

“Prej më shumë se disa minutash zonja qëndronte e shtrirë në rrugë dhe bërtiste me të madhe që makinat ta shtypnin. Mendoj se hallet e tepërta e kanë detyruar të marrë këtë vendim. Nuk filmova më tepër se së bashku me disa të tjerë zbritëm për ta ndihmuar”