FOTO/ Pas ndarjes nga Era, ja çfarë bën ish-i i saj – AlpeGossip
FOTO/ Pas ndarjes nga Era, ja çfarë bën ish-i i saj

FOTO/ Pas ndarjes nga Era, ja çfarë bën ish-i i saj

Lidhja e tyre ishte shumë e komentuar.

Ka qenë Shoshi ai i cili sot në Instastory ka hedhur disa fotografi me të cilën bëri kurioz ndjekësit e tij.

Në një nga fotot shihen disa çanta dore të femrave dhe fotos ia la një shkrim se nuk e di se cila çantë cilës femër i takon.

E për këtë postim, mbase Era ka mundur të ndjehet xheloze!