“TË DO VJEHRRA SHUMË”/ Këngëtarja shqiptare ia vë syrin Ajkës për të birin (FOTO) – AlpeGossip
“TË DO VJEHRRA SHUMË”/ Këngëtarja shqiptare ia vë syrin Ajkës për të birin (FOTO)

“TË DO VJEHRRA SHUMË”/ Këngëtarja shqiptare ia vë syrin Ajkës për të birin (FOTO)

Xhensila ka ndarë me ndjekësit një grup fotosh dhe Ajka ka marrë shumë urime për ditën e saj të veçantë. Në sy ka rënë komenti i këngëtares Gjira Kajtazi, e cila që tani ia ka vënë syrin Ajkës për vogëlushin e saj, Maëlin.

“Urime për Ajkën-të don vjehrra shumë moj llokum i vogël”, i ka shkruar Gjira. Ndërkohë Xhensila i është përgjigjur se është shumë herët për t’ia filluar nga hallet. “Hahahha të griva! Mos m’i fillo hallet kaq shpejt”, ka replikuar ajo.