“JETA IME NUK ËSHTË PERFEKTE, POR E DUA..”/ Jonida Maliqi publikon FOTOT romantike me Romeon – AlpeGossip
“JETA IME NUK ËSHTË PERFEKTE, POR E DUA..”/ Jonida Maliqi publikon FOTOT romantike me Romeon

“JETA IME NUK ËSHTË PERFEKTE, POR E DUA..”/ Jonida Maliqi publikon FOTOT romantike me Romeon

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Edhe pas një krisje që kishin në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë, e duken më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi Jonida ka publikuar në Instagram disa foto vërtet romantike me partnerin e saj, në plazh, me drita e shumë dashuri në sfond. Të dy janë të ulur, krah njeri-tjetrit dhe puthjet nuk kanë munguar.

“Jeta ime nuk është perfekte, por e dua gjithçka që kam”, shkruan ajo krahas fotove.