Historia prekëse e Kallashit: E rritur në jetimore, takon mamanë pas 22 vitesh. Motrat dhe vëllezërit… – AlpeGossip
Historia prekëse e Kallashit: E rritur në jetimore, takon mamanë pas 22 vitesh. Motrat dhe vëllezërit…

Historia prekëse e Kallashit: E rritur në jetimore, takon mamanë pas 22 vitesh. Motrat dhe vëllezërit…

Kallashi është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media, sidomos për fotot e nxehta, kërcimet provokuese apo format bombastike. Por për të shkuarën ajo nuk parapëlqen të flasë. Përtej shkëlqimit të veshjeve prej kërcimtareje, Kallashi ka një histori prekëse.


Donjeta Kosumi është rritur në një jetimore, e braktisur nga prindërit, shkruan Kosovarja. Babai i ka vdekur ndërsa mamaja jeton në Amerikë prej shumë vitesh. Vitin e kaluar ajo e takoi të bijën, pra Kallashin pas 22 vitesh.

Ndërsa motër e vëllezër nuk dihet nëse ka, edhe pse Kallashi shumë këngëtar e këngëtare shqiptare i quan motra e vëllezër.