TË BRENDSHMET MILIONA DOLLARËSHE/ Ja kush është modelja që i ka veshur (FOTO) – AlpeGossip
TË BRENDSHMET MILIONA DOLLARËSHE/ Ja kush është modelja që i ka veshur (FOTO)

TË BRENDSHMET MILIONA DOLLARËSHE/ Ja kush është modelja që i ka veshur (FOTO)

Elsa Hosk është modelja e cila kësaj here e ka pasur fatin t’i vesh të brendshmet ‘Fantasy Bra’, super të shtrenjta të ‘Victoria Secret’.

Victoria’s Secret dizajnon një palë të brendshme ‘të çmuara’ që kushtojnë mbi 1 milion dollarë e që ndonjëherë kapin vlerën e 2 milionshit dhe kësaj here ishte modelja Elsa Hosk ajo e cila e pati fatin t’i veshë.

Duke qenë se ajo është pjesë e ‘VS’ që nga viti 2007 është përzgjedhur t’i vesh këto të brendshme mirëpo modelja ka ngelur e habitur dhe nuk ka mundur ta besoj realitetin.