PASI E BËRI PJESË TË “OTR”/ Dafina e nxjerr bllof Noizyn para të gjithëve: Je një gënjeshtar… (FOTO) – AlpeGossip
PASI E BËRI PJESË TË “OTR”/ Dafina e nxjerr bllof Noizyn para të gjithëve: Je një gënjeshtar… (FOTO)

PASI E BËRI PJESË TË “OTR”/ Dafina e nxjerr bllof Noizyn para të gjithëve: Je një gënjeshtar… (FOTO)

Ditën e djeshme u përhap lajmi se këngëtarja Dafina Zeqiri u bë antarja më e re e grupit të Noizyt, ‘OTR’. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Instagram, reperi njoftoi se sapo e kishte nënshkruar Dafinën si pjesëtaren më të re të grupit të tij.

Mirëpo, asgjë nuk ka qenë e vërtetë, pasi Dafina ka zbuluar për të gjithë se në fakt ajo nuk është bërë pjesë e grupit ‘OTR’. Në postimin e Noizyt në Instagram, Dafina ka komentuar me humor :

“Je një gënjeshtar i keq.”, duke mohuar fjalët e Noizyt.

Së fundmi, dyshja solli bashkëpunimin e ri “A don love”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm dhe të gjithë filluan të komentonin afrimitetin mes Noizyt dhe Dafinës, të cilët disa kohë më parë patën disa keqkuptime dhe marrëdhëniet mes tyre nuk ishin të mira.