Me tanga, duke kërcyer para pasqyrës! Çfarë ndodhi me videon HOT në Instagramin e Dafinës? – AlpeGossip
Me tanga, duke kërcyer para pasqyrës! Çfarë ndodhi me videon HOT në Instagramin e Dafinës?

Me tanga, duke kërcyer para pasqyrës! Çfarë ndodhi me videon HOT në Instagramin e Dafinës?

Pamjet sensuale të saj nuk kanë munguar as këtë herë. Dafina Zeqiri dhe njëra ndër mikeshat e saj më të mira aktuale, Coco Dj frekuentohen shpesh bashkë; nëpër festa, party, pushime apo edhe në shtëpi. Këtë herë vajzat kanë nxehur Instagramin me një video të publikuar në Instastorie nga Dafina. Aty shfaqen të veshura vetëm me të brendshme, duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës. Videoja tashmë është fshirë, por pamjet ua sjellim ne.